قوانین و مقررات

کلیه اصول و رویه‏‌های موسسه رایان کلاس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران من جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین فوق الذکر و سایر قوانین مرتبط با کاربر خواهد بود.

کلیه کاربرانی که قصد استفاده از محتوا و خدمات موسسه رایان کلاس را دارند می بایست، ابتدا نسبت به ثبت دقیق و صحیح مشخصات هویتی و عمومی مندرج در موسسه رایان کلاس اقدام نمایند تا بتوانند از امکانات سامانه بهره مند شوند.

بدیهی است مسئولیت صحت اطلاعات کاربری و عواقب ذکر اطلاعات ناصحیح و یا جعلی در رایان کلاس بر عهده کاربر می باشد.

توجه کنید که ما در اصل مجوز استفاده از محتوا و خدمات را به شما می دهیم، نه مالکیت محتوا.

با توجه به زحمتی که برای تولید محتوا درموسسه رایان کلاس سنجش صورت می پذیرد و در حقیقت هر محتوا و یا خدمت ثمره ی تلاش شبانه روزی تعدادی از افراد است، به منظور حمایت از حقوق مولفین، موسسه رایان کلاس، و کسب‌وکار تولیدکنندگان و مدرسان همکار ما، بر پایه ی مالکیت معنوی است، که شامل حقوق موسسه نیز می‌شود.

استفاده از محتوا ی رایان کلاس (نمونه سوال، آموزش ویدیویی، آموزش صوتی، پاورپوینت و …) خدمات و سرگرمی هایی که در دسترس شما قرار می‌گیرد را فقط برای مقاصد شخصی و آموزش خودتان، و بدون بازتوزیع آنها استفاده نمایید (به بیان حقوقی؛ در ازای مبلغی که برای یک محصول دیجیتال پرداخت می کنید، ما به شما یک مجوز قابل فسخ و غیر انحصاری برای دسترسی و استفاده از آن می دهیم).

کاربر گرامی شما مسئول هستید تا نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه داشته، و برای این کار تلاش لازم و معقول را انجام دهید. توجه داشته باشید چنانچه در هر زمان، از استفاده غیر مجاز از نام کاربری، رمز حساب و یا محتوای خریداری شده خود مطلع شدید می بایست در اسرع وقت، ما را مطلع نمایید.

شما با ورود و استفاده از موسسه رایان کلاس ، می‌پذیرید که هیچ محتوایی را بازتوزیع نمی‌کنید، کپی نمی‌کنید، تغییر نمی‌دهید، انتقال نمی‌دهید، واگذار نمی‌کنید، نمی‌فروشید، اجاره نمی‌دهید، قرض نمی‌دهید، ویرایش نمی‌کنید، اقتباس نمی‌کنید، و در هیچ قالب دیگری قرار نمی‌دهید (مگر آنکه مشخصاً در این توافقنامه اجازه داده شده باشد)، و از این محتوا برای هیچ مقصودی که ما مشخصاً بیان نکرده‌ایم، استفاده نخواهید کرد.

کاربر گرامی اگرمحتوای سایت را دوست دارید و آن را سودمند می دانید، به جای آنکه محتوای وبسایت را برای دیگران بفرستید، لطفا دیگران را به موسسه آموزشی رایان کلاس دعوت کنید!

در صورت تخلف وب سایت می تواند دسترسی شما را به تمام یا بخشی از آن به هر دلیلی از جمله تخطی از شروط و مقررات این قرارداد و صرفاً با صلاحدید خود پایان دهد یا به مدت معینی به تعلیق درآورد.